Nový začátek 2021

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Ahoj,

rok 2020 je za námi a v letošním roce plánujeme jít se serverem kupředu. Ale nejdříve se poohlédneme do minulého roku, jaké velké změny se udály.

Obrovskou změnou bylo zavedení whitelistu na serveru a následného sytému na přijímání zájemců, kteří si chtějí zahrát na našem serveru. Bylo to pro nás velmi těžké rozhodnutí, protože jsme nevěděli co na to vy, jako hráči, řeknete. Nakonec většina hráčů tuto změnu přijala a vznikla mezi celou komunitou důvěra. Na serveru panuje mnohem pozitivnější nálada než kdy před touto změnou.
Další velkou změnou prošel náš VIP systém. Oproti starému systému jsme změnili názvy, nastavily se dobré ceny, optimalizovali se výhody u jednotlivých druhů a jsou rozděleny délkou trvání VIP. Před vánoci se ceny snížily a jsou mnohem lepší. V únoru byly do nabídky přidány možnosti pro studenty.
Poslední velkou změnou je Discord server. Ještě před whitelistem jsme pracovali na konceptu, jak by mohl vypadat whitelistová verze. Z propracovaného konceptu se vyklubal hlavní Discord pro náš server. Nyní se o jeho vizuální stránku stará pan Mrtvolov.

To byly největší změny co se udály, pojďme se podívat do budoucna. Připravujeme pro všechny hráče na serveru různé eventy, které se blíží k dohotovení a brzkému spuštění. U spawnu budou hráčské obchody dostupné pro každého vážného zájemce, ale na systému obchodů momentálně pracujeme. A v neposlední řadě to jsou takzvané Quality of life pluginy, které neupravují mechanismy ve hře, ale pouze zlepšují zážitek ze samotného gameplaye a navíc nejsou náročné na výkon. Já pro hráče chystám dodatečné achievementy, aby po dohrání survivalu bylo kromě stavění co dále dělat, ale o tom si povíme jindy.
Nakonec tu máme předělání našich webových stránek do nového designu.