Pravidla

Pravidla na Discordu

 1. Nulová tolerance propagace režimů porušující základní lidská práva a svobody
 2. Zákaz posílání úchylných, disckriminačních a jinak urážejících zpráv a obrázků
 3. Zákaz nadávání a urážení ostatních uživatelů, členů Naffarin týmu a serveru Naffarin.eu
 4. Dodržujte osobní soukromí ostatních uživatelů na Discord serveru
 5. Zákaz spamování emoji, obrázků a velké množství opakujících se zpráv
 6. Nulová tolerance reklama na jiné servery
 7. Povinnost všech členů na whitelistu mít stejný nickname jako ve hře

Pravidla na Serveru

 1. Griefing
  Je zakázáno komukoli ničit stavbu jakýmkoli způsobem. Náš Naffarin tým dokáže veškeré griefy najít a opravit během chvilky a griefujícího hráče potrestá náležitým způsobem. Zabanované hráče lze najít na webovém banlistu.
 2. Příroda
  Chceme udržet mapu co nejdéle v nejlepším stavu. Netěžte písek z pláží a pouští, použjte naší pískovnu na spawnu. Težit písek na plážích a pouštích lze pouze v případě zarovnávání terénu pro své stavby. Stavění 1×1 sloupů nebo děr, volné vylévání lávy a vody v přírodě, stavba z jednoho materiálu nevzhledně ničí přírodu.
 3. PvP
  Nedomluvené PvP (player vs. player) s jinými hráči je zakázané. PvP je povolené pouze po domluvě nebo v aréně, která se nachází na spawnu. Vždy se domluvte mezi s sebou na věcech. Pokud napadnete jiného hráče mimo arénu bez domluvy, může se napadený hráč bránit a může vás zabít.
 4. Používání modifikací
  Na serveru se mohou používat modifikace, které nedávají výhody nad ostatní hráče. Patří mězi ně například minimapa nebo texture packy. Zakázané modifikace jsou hacknutí klienti (Wurst apod.), X-Ray, Flyhack, NoFallDamage, aj. Při použití z jedné z uvedených modifikací nebo upraveného klienta bude udělen permanentní ban a viník odebrán z whitelistu.
 5. Chování v chatu
  Urážky, nadávky, posměšky či výhružky jsou zakázané ve veřejném a soukromém chatu. Zakázaný je spam v chatu, spamování /tpa na hráče. Jestli vás někdo štve a otravuje, nahlašte ho našemu Naffarin týmu. Přísně zakazujeme chování za hranicí zákonů ČR a SR a jakékoli porušování základní lidských práv a svobod.
 6. Chyby a bugy ve hře
  Narazíte-li na jakoukoli chybu nebo glitch ve hře, bez prodlení to nahlašte členům Naffarin týmu. Využití takové chyby nebo glitche vede k potrestání. Mezi glitche patří x-ray piston trik, duplikace itemů nebo blocků.
 7. Jednání s Naffarin týmem
  Při řešení problému se obracejte převážně na Naffarin guardy, protože organizátoři s majitelem zasahují do hry minimálně a spíše poradí s techicným problémem. Nežádejte od nás změnu času nebo počasí, OP, věci z creativu apod.
 8. Nahlášení problémového hráče nebo člena Naffarin týmu
  Všimli jste si někoho, kdo se nechová tak jak by měl? Nebojte se takového hráče či člena Naffarin týmu nahlásit. Za nahlášení diverzanta, který porušil pravidla, bude odměna.

Vyhrazujeme si právo měnit pravidla bez předchozího upozornění