Vítej potulný Minecrafťáku, hledáš místo pro klidné stavění a kopání surovin?

       Nemusíš hledat dál, protože jsi našel server, kde je pohodová přátelská komunita. Náš Naffarin tým je vstřícný a ochodně pomůže vyřešit jakýkoli problém. Naším cílem je budování komunity hráčů Minecraftu, kteří si navzájem pomáhají, obchodují mezi sebou a budují server společně s Naffarin týmem kupředu.

Náš server nabízí minimum pluginů narušujících základní mechanismy hry, ale přesto máme odlehčený gameplay a nejsme úplná vanilla. Používáme plugin CoreProtect, který zaznamenává veškeré akce (např. ničení a pokládání bloků, zabitá zvířata) a chrání tak všechny stavby na serveru. Zároveň na serveru nepoužíváme residence, které omezují větší projekty a hráči mohou na serveru stavět větší projekty.

Jak se dostat na server?

  1. Nejdříve je potřeba se přihlásit na náš Discord a z bezpečnostních důvodů musíš být na serveru 10 minut, aby bylo možné psát
  2. První zastávkou na discordu jsou pravidla. Je nutné si je přečíst popřípadě si přečíst podrobnější zde na webu a v poslední zprávě je potvrdit pomocí reakce ✅
  3. Poté se už můžeš rovnou pustit do hraní na serveru

Upozornění!

Neznalost pravidel neomlouvá

Je důležité si před připojením na server přečíst naše pravidla. Na našem discordu jsou pravidla obecně napsaná stejně, jako na spawnu v hlavní budově. Kompletní pravidla jsou k přečtení zde.

Poslední novinky